شرکت دانش بنیان صنایع الکترونیک ایمن آرا پرشین

معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان ایمن آرا پرشین (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال ۱۳87 با هدف طراحی و تولید تجهیزات امنیت الکترونیک آغاز نمود. پشتوانه قوی علمی و فنی مبتنی بر دانش و فناوری روز دنیا و درک عمیق از الزامات تضمین کیفیت و توجه به استانداردهای فنی و مدیریتی، ایمن آرا را در زمینه فعالیت های توسعه ای، تحقیقاتی و تولیدی به پیشرفت قابل توجهی رسانده ، بگونه ای که هم اکنون این شرکت با داشتن پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بعنوان یک شرکت دانش بنیان و فناور در عرصه مهندسی، طراحی و تولید تجهیزات نظارتی و امنیتی در کشور مطرح می باشد و تولیدات آن در سراسر کشور و در شرایط متفاوت آب و هوایی سالهاست که با موفقیت در حال استفاده است.

این شرکت با در اختیار داشتن خطوط تولید کامل و تمام اتوماتیک SMT و DIP ساخت سامسونگ در کنار تجهیزات تست و آزمون پیشرفته، دارای ظرفیت تولید بیش از چهل هزار دستگاه دوربین مداربسته و تجهیزات مربوطه است، کع با بالاترین کیفیت و همتراز با برترین تولیدکنندگان در عرصه جهانی، ارائه می شوند.

مديريت نوين و پويا، تعهد به ارزش هاي انساني و شايسته سالاري و بومي سازي تكنولوژي هاي روز دنيا از جمله دستاوردهاي ایمن آرا است، گستره خدمات و محصولات شركت در حوزه هاي الکترونیک، اپتیک و فناوری اطلاعات، به صورت راهكار جامع (Total Solution) می باشد. این شرکت به پشتوانه ی تجربه های ارزشمند کسب شده در طول سال های متمادی و به همت تلاش بدون وقفه اعضای خود توانسته با پیاده سازی مجموعه متنوعی از ایده ها و تولید محصولات نوآورانه، به طور مستمر نسبت به ارتقای کیفی و کمی سبد محصولات خود اقدام نماید ایمن آرا پرشین، امید دارد تا با استفاده از آخرین تکنولوژی های موجود صنعت الکترونیک و با تکیه بر نیروهای متخصص و کارآمد ، نقش پیشگام خود را در افزایش رضایتمندی مشتریان به نحو احسن ایفا کند به طوری که با افزایش کیفیت، کاهش مصرف انرژی محصولات و حفظ محیط زیست کشور جایگاهی مطرح برای صنایع داخلی، در بازار رقابتی جهان ایجاد کند.

گاهشمار پیشرفت ها

1389- آغاز فعالیت تحقیق و توسعه برای طراحی و ساخت دوربین مداربسته تحت شبکه بر مبنای پردازنده های DaVinci شرکت Texas Instruments
1390- طراحی و تولید نمونه اولیه دوربین تحت شبکه
1391- تقدیر شده در جشنواره ملی علم تا عمل - طراحی و تولید دوربین تحت شبکه با کیفیت 5 مگاپیکسل
1392- تقدیر شده توسط سردار وحید وزیر محترم دفاع - طراحی و نمونه سازی دوربین تحت شبکه ایرانی
1393- تقدیر شده در چهاردهمین جشنواره ملی شیخ بهایی – یکی از چهار واحدبرگزیده فناور نوپا مرحله کشوری- اصفهان
1393- تجاری سازی محصولات با برند آلبا و ایمن آرا
1394 – کسب استانداردهای Onvif، CE و ISO 9001
1394- دریافت پروانه بهره برداری تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت
1395- تقدیر مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا - طرح و تولید دوربین نظارت تصویری بومی
1396- گسترش تنوع محصولات به دوربین های آنالوگ، دستگاهای ذخیره سازی و سوئیچ های شبکه
1396- افزایش ظرفیت تولید به چهل هزار دستگاه در سال
1396- صادرات انواع دوربین آنالوگ و تحت شبکه به ترکیه و عراق
1397-اخذ گواهی تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت
1399-اخذ پروانه کسب از اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکنندگان تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران
1399-اخذ پروانه فعالیت در حوزه خدمات عملیاتی افتا از سازمان فناوری اطلاعات ایران
1399-اخذ گواهینامه عضویت در اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی
1400-اخذ گواهی شرکت دانش بنیان صنعتی
1400-اخذ گواهی استاندارد تشویقی از سازمان ملی استاندارد ایران

استانداردهای کسب کسب شده

استاندارد اروپایی CE
استاندارد ISO 9001:2015
استاندارد ISO 10004:2012
استاندارد ISO 10002:2014

تحقیق و توسعه

تحقيق و توسعه در فعاليتهای شركت نقش عمده ای دارد و گروه ایمن آرا مرتبا خود را با دانش روز و فناوري های تازه هماهنگ مي نمايد، كيفيت كالای خود را ارتقاء می دهد و بر مطابقت آن با استانداردهای ملي و بين المللی نظارت دقيق دارد.

مشتری مداری

هدف ما تامین رضایت و حقوق مشتریان است. با پایبندی به مسئولیت های اخلاقی و حرفه ای نسبت به رعایت همه حقوق مادی و معنوی آنان متعهد هستیم. اطلاع رسانی شفاف، به موقع، دقیق و کامل و ارائه مشاوره مؤثر و آموزش لازم، پاسخ ما به حق اطلاع یابی مشتریان و مصرف کنندگان است. پای بندی به تعهدات، به ویژه در قیمت، تحویل به موقع و بی عیب نقص کالا و خدمات، خصلت سازمانی و وجهه همت ماست. انتقاد حق مشتری و مصرف کننده است. پاسخگویی، نقدپذیری و جبران خسارت ناشی از عملکرد شرکت وظیفه ماست. دیدگاه مشتری و مصرف کننده را ارج نهاده و حفظ حریم شخصی و اسرار مشتری را ضروری می دانیم.

کسب و کار

فرآیند کسب و کار در شرکت ایمن آرا پرشین، بر اساس نظام ساختاریافته‌ای در جریان است. این ساختار بر اساس تجارب منتج از فعالیتهای انجام گرفته از ابتدای تأسیس تاکنون طراحی شده است.
اولویت اصلی بر شناسایی نیازمندیهای مشتریان در هر سه دسته فعالیت (تحقیق، تولید و فروش تجهیزات و ارائه خدمات) نهاده شده است.

در یک نگاه کلی، ایمن آرا پرشین موفقیت خود را مدیون عوامل زیر می داند :

  •  

داشتن تیمی از پرسنل متخصص و با تجربه. تیم تخصصی شرکت دارای اطلاعات کاملا به روز در مورد آخرین پیشرفت های فنی در جهان است.
  •  

پیروی کردن از الزامات استانداردهای کیفیت داخلی و اروپایی مانند ISO 13485 – ISO 9001 و Directive 93/42EEC 

این شرکت به پشتوانه ی تجربه های ارزشمند کسب شده در طول سال های متمادی و به همت تلاش بدون وقفه اعضای خود توانسته با پیاده سازی مجموعه متنوعی از ایده ها و تولید محصولات نوآورانه، به طور مستمر نسبت به ارتقای کیفی و کمی سبد محصولات خود اقدام نماید شرکت، امید دارد تا با استفاده از آخرین تکنولوژی های موجود صنعت الکترونیک و با تکیه بر نیروهای متخصص و کارآمد ، نقش پیشگام خود را در افزایش رضایتمندی مشتریان به نحو احسن ایفا کند به طوری که با افزایش کیفیت، کاهش مصرف انرژی محصولات و حفظ محیط زیست کشور جایگاهی مطرح برای صنایع داخلی، در بازار رقابتی جهان ایجاد کند.

سرمایه گذاری

در دهه های اخیر همواره صنایع الکترونیک و انفورماتیک به سبب رشد و سودآوری اعجاب آور مورد توجه سرمایه گذاران قرار داشته است، ما نیز هر دست یاری را که با هدف کمک به آبادانی ایران، ایجاد اشتغال و ثمربخشی در اقتصاد به سویمان دراز شود، به گرمی میفشاریم و حضور سرمایه گذاران خوش نیت و دور اندیش را مغتنم می دانیم.
شرکت ایمن آرا پرشین براساس مصوبه هیات مدیره و با هدف ایجاد امکان و فرصت برای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در حال انجام مقدمات ورود به فرابورس صنایع کشور می باشد. با شفاف سازی صورتهای مالی و وضعیت داد وستد شرکت با نظارت حسابرسان و مشاوران خبره و رسمی علاقه مندان به سرمایه گذاری در یکی از با پیشرفته ترین واحدهای صنعتی می توانند با آگاهی از تمامی جوانب و مزایای سرمایه گذاری با ما مشارکت نمایند.

مسئولیت اجتماعی

شرکت دانش بنیان ایمن آرا پرشین به وظیفه خود نسبت به جامعه، انسان ها و محیطی که در آن فعالیت می کند، آگاه است و خود را در قبال آن پاسخگو می داند. پایداری و شفافیت دو اصل اساسی در مقوله مسوولیت اجتماعی شرکت ها هستند و ما با اتخاذ روش ها و فرآیندهای مستمر وظیفه خود در برای حفظ و بهبود شرایط زندگی و کسب و کار برای نسل های آینده را به انجام می رسانیم و با شفافیت و روشنی همگان رااز فعالیت های اثرگذار خود روی جامعه و کمی و کاستی هایی که در این مسیر متوجه آنها می شویم باخبر میسازیم.
برنامه راهبردی شرکت دانش بنیان ایمن آرا جهتگیری شرکت در عمل به مسوولیت اجتماعی خود را به روشنی بیان می کند:

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران- سعادت آباد – خیابان کوهستان – پلاک6 – واحد 4
تلفن و فکس: 74627000-021

کارخانه: ارومیه، کیلومتر 2 جاده جانوسلو- شهرک فناوری الکترونیک ارومیه – شماره 2
تلفن و فکس: 33489623-044